Prihlásenie
 • SPACE EXPEDITIONS - reach for the sky and see the Earth from above

  SPACE EXPEDITIONS

  reach for the sky and see the Earth from above

 • EDUCATION AND TEAMBUILDING - Experience yourselves, get to know each other better and build an excellent team

  EDUCATION AND TEAMBUILDING

  Experience yourselves, get to know each other better and build an excellent team

 • ORGANISATION OF INTERNATIONAL EVENTS - Diplomacy and strategy towards success in business

  ORGANISATION OF INTERNATIONAL EVENTS

  Diplomacy and strategy towards success in business

 • TRAVEL AGENCY - The world is yours, in our rendition…

  TRAVEL AGENCY

  The world is yours, in our rendition…

 • INTERPRETING AND TRANSLATION - Experience and professionalism

  INTERPRETING AND TRANSLATION

  Experience and professionalism

Barbette Affairs participated in travel exhibition ITF Slovakiatour 2014Barbette Affairs participated in travel exhibition ITF Slovakiatour 2014

Barbette Affairs Travel agency participated in travel exhibition ITF Slovakiatour 2014 which was held in Bratislava from 29 January to 2 February 2014.  Thank everyone for visiting us. We look forward to seeing you next year.

News Archive


banner

SACKAPoistovňa Union


AirBerlinRAI

 

 

Outdoor English

We offer certified and/or customised informal courses according to your needs.
Naše jazykové neformálne vzdelávanie sa od iných líši tým, že prebieha formou celoročnej alebo polročnej skupinovej hry a 60% lekcií je vyučovaných mimo školiacej miestnosti v teréne (mesto, vidiek, obchody, doprava, hory, atď.). Kurzy sa realizujú počas 12-tich mesiacov, respektíve počas 6-tich mesiacov, dvakrát do týždňa po 3 hodiny a končia týždňovým pobytom v anglicky hovoriacej krajine. Kurzy sú realizované neformálnym prístupom s maximálnym nasadením špičkových lektorov zo Slovenska a zahraničia. Hra, ktorá sa začína prvým dňom nástupu na kurz spočíva v interaktívnom riešení rôznych záhad a úloh, pátraní po tajomstvách, zisťovaní dôležitých informácií, atď. Všetko prebieha v anglickom jazyku. Okrem priameho kontaktu počas samotného kurzu ostáva lektor s vami v neustálom kontakte prostredníctvom internetu a telefónu, cez ktoré vám zadáva úlohy a vy ich spätne riešite. Čiže, okrem šiestich hodín účasti na tréningu počas týždňa strávite riešením úloh ďalších 5 hodín každý týždeň. V rámci celej hry zažijete mnoho prekvapení a nezabudnuteľných situácií, vďaka čomu si angličtinu rýchlo osvojíte. Cieľom neformálneho kurzu je naučiť sa komunikovať v teréne, riešiť úlohy, písať e-maily a listy a zbaviť sa trémy v konverzácii. Hoci je gramatika v cudzom jazyku veľmi dôležitá, náš kurz nie je prioritne zameraný na ňu. Taký druh kurzu nájdete v mnohých jazykových školách a môže byť vhodným doplnkom k nami ponúkaným tréningom.
Účastníkov v úvode rozdeľujeme na základe jednoduchých vstupných testov do viacerých skupín.

Kliknutim vyplňte formulár.

Ročný kurz:
Cena kurzu: 5.000,- EUR (40 týždňov x 6 hodín prezenčná forma, x 5 hodín dištančná forma, dokumenty, poplatky za múzeá a atrakcie navštívené počas outdoorových aktivít, občerstvenie, týždňový pobyt v Londýne zahŕňajúci ubytovanie 5 nocí, leteckú dopravu, polpenziu, poistenie, lektorský a sprievodcovský doprovod).

Nie sme platcami DPH.

Terms:
15.12. 2011 - 15.11. 2012 – max. 12 osôb - SOLD OUT
15.02. 2012 - 15.02. 2013 – max. 12 osôb – FREE

Polročný kurz:
Cena kurzu: 3000,- EUR (20 týždňov x 6 hodín prezenčná forma, x 5 hodín dištančná forma, dokumenty, poplatky za múzeá a atrakcie navštívené počas outdoorových aktivít, občerstvenie, týždňový pobyt v Londýne zahŕňajúci ubytovanie 5 nocí, leteckú dopravu, polpenziu, poistenie, lektorský a sprievodcovský doprovod).

Nie sme platcami DPH.

Terms:
15.03. 2012 - 15.03. 2013 – max. 12 osôb - FREE